Jesteśmy prężnie działającym zakładem produkcyjnym branży pasmanteryjnej z siedzibą w Łodzi.
Firma EPUS powstała w czerwcu 1989 roku, założona przez pana Macieja Pustelnika do dziś z powodzeniem produkuje taśmy i etykiety żakardowe.Od samego początku cechuje nas wytrwałość i dążenie do perfekcji w kształtowaniu produktu najwyższej jakości.

Współpracujemy tylko z profesjonalistami. Pracują dla nas doświadczeni mistrzowie tkaccy, przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, informatycy; ich pracy przyświeca jeden cel: Satysfakcja Klienta; jego zadowolenie jest gwarancją sukcesu firmy, pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.


Park maszynowy

Produkcję taśm i etykiet rozpoczęliśmy na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w oparciu o używane maszyny holenderskie i francuskie. Początkowy szybki rozwój rynku powiązany był ze wzrostem oczekiwań klientów co do jakości. Starając się sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców nasza firma poczyniła inwestycje w nowoczesny park maszynowy. Dziś pracę ułatwiają nam maszyny renomowanych firm: szwajcarskiej Jakob Mueller AG., niemieckiej Horst Kind, oraz włoskich: Willy i Cartes.

Z pracą tych maszyn wiążą się nieodłącznie: precyzja wykonania, niezawodność, swoboda i elastyczność regulacji, co owocuje wiernością odwzorowania grafiki na etykiecie i wysoką jakością tworzonego produktu. W efekcie produkujemy wszywki o najwyższej światowej jakości.Biorąc pod uwagę specyfikę przemysłu lekkiego i problemów z nim związanych, możemy stwierdzić, iż nasza firma z sukcesem odnalazła się w nowej wolnorynkowej sytuacji. Dowodem na to są nasi odbiorcy: wszywkizobacz galerię wszywek

W okresie od 24 grudnia 2017 do 1 stycznia 2018 dział obsługi klienta oraz dział produkcji jest nieczynny. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w swoich planach produkcyjnych.

aktualności
Okładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanieOkładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanie
Trzy nowe sposoby konfekcji poszerzają zakres możliwości umieszczania wszywek na produkcie końcowym. zobacz

Tarcze szkolneTarcze szkolne
oferujemy róznego rodzaju tarcze do aplikacji na mundurki szkolne.

Nowe sposoby konfekcjonowaniaNowe sposoby konfekcjonowania
Oferujemy nowe sposoby konfekcjonowania etykiet: zaprasowane końce asymetrycznie, zaprasowane końce jednostronnie, zaprasowane na pół - omni, z taśmą termiczną, zaprasowane na pół taśmy.

UszlachetnianieUszlachetnianie
Dzięki szerokiej gamie procesów uszlachetniających jesteśmy w stanie zaspokoić wymagania każdego klienta.

zobacz więcej

masz pytania?
Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 (42) 676 41 00
fax: +48 (42) 674 05 23
email: info@epus.pl
www.epus.pl
epus.labels

zobacz więcej