Firma Epus, jeden z liderów produkcji pasmanterii z siedzibą w Łodzi, zatrudniająca wielu specjalistów sprzedaży, projektowania oraz włókiennictwa (m.in. tkacz, mistrz tkacki, technolog włókiennik, operator maszyn konfekcyjnych, projektant tkanin, specjalista ds. sprzedaży) obecnie prowadzi rektrutację na następujące stanowiska:

Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży metek do odzieży tkanych w technice żakardowej, w krótkich seriach, na zamówienia klientów m.in. z branży odzieżowej. Posiada ugruntowaną pozycję na europejskim rynku i działa stabilnie w branży pasmanteryjnej od 1989 roku. Znajduje w niej zatrudnienie kilkadziesiąt osób. Więcej na www.epus.pl lub epus.labels

Tkaczka / Tkacz

Opis stanowiska
  • obsługa krosien żakardowych
  • możliwość przyuczenia pod okiem doświadczonych mistrzów tkackich
Oczekiwania
  • punktualność, odpowiedzialność, dokładność
  • mile widziana znajomość branży włókienniczej lub doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • stabilne warunki pracy i płacy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • lokalizacja w centrum miasta
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres email: praca@epus.pl lub kontakt z siedzibą firmy.

Specjalista ds. Sprzedaży

  • obsługa bieżących transakcji handlowych i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • udział w realizacji planów działu obsługi klienta
  • praca stacjonarna z możliwością wyjazdów do klientów
Oczekiwania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem pracy
Oferujemy
  • niezbędne narzędzia pracy

masz pytania?
Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 (42) 676 41 00
fax: +48 (42) 674 05 23
email: info@epus.pl
www.epus.pl
epus.labels

zobacz więcej