Jeżeli posiadasz już konkretny projekt wszywki w formie pliku na komputerze i chcesz poznać dokładne koszty wykonania określonej ilości Twoich wszywek, skorzystaj ze strony wszywkiwyślij zapytanie ofertowe w odpowiedzi przedstawimy Ci ofertę cenową i ilościową.

Przykładowe ceny naszych wszywek
Cena każdej wszywki jest obliczana indywidualnie i zależy między innymi od następujących czynników:

  • wymiarów wszywki
  • techniki wykonania (tafta, satyna, warstwowa)
  • liczby użytych kolorów (maks. do 7 kolorów)
  • sposobu konfekcjonowania
  • ilości zamówionych wszywek
Rozmiar 25x60mm + 15mm 40x75mm + 20mm 33x50mm
Technika wykonania warstwowa tafta satyna
Ilość kolorów (łącznie z tłem) 3 2 2
Sposób konfekcjonowania zaprasowane końce zaprasowane na pół odcinki
Cena netto za szt. 0.160 PLN 0.125 PLN 0.080 PLN
Minimalna ilość 2000 szt. 1300 szt. 1500 szt.
Koszty konfekcjonowania
Koszty uszlachetniania: zaprasowania końców, zaprasowania na pół lub cięcia wszywek na odcinki zaczynają się już od 0.015 PLN za sztukę. Cena podklejenia 1 cm2 wszywki taśmą samoprzylepną (wszywki do obuwia) wynosi od 0.0070 PLN, natomiast wycinanie dowolnego kształtu zależy od ceny projektowanej wszywki. O pozostałe wszywkipytaj dział marketingu

Firma proponuje system konfekcjonowania wszywek ultradźwiękami, który zapewnia gładkość i miękkość brzegów nieosiągalną przy stosowaniu tradycyjnego cięcia termicznego.

Koszty oprogramowania
Są one ponoszone jednorazowo jedynie w przypadku małych zamówień. Odzwierciedlają koszty procesu przetwarzania projektu dostarczonego przez klienta na format maszynowy zrozumiały dla krosien komputerowych. Wynoszą około 50 PLN ale silnie zależą od stopnia skomplikowania wszywki.

Minimum zamówienia
Wielkość minimalnego zamówienia zależy od szerokości wszywki. Ekonomicznie uzasadnione ilości wynoszą od 800 szt. (przy szerokości 6,5 cm) do 5000 szt. (przy szerokości 1 cm).
Możemy oczywiście wykonać dowolnie małe zamówienie, ale trzeba się liczyć wtedy z wyższymi cenami jednostkowymi.

Rabaty
Minione lata zaowocowały dopracowanym systemem rabatów i bonusów dostosowanym do zamówień składanych przez naszych klientów. Zwolnienie z kosztów oprogramowania, bezpłatna dostawa do zleceniodawcy, rabaty za płatności gotówką, i progresywny system rabatów zależny od wartości zamówienia.

Termin wykonania
Standardowo realizujemy otrzymane zamówienia w 10 dni roboczych, ale w zależności od wolnych mocy produkcyjnych potrafimy wykonać zlecenie nawet w ciągu 2 dni.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem przesyłki zawierającej przykłady wszywek wytwarzanych w naszej firmie skorzystaj ze strony wszywkiwyślij e-mail

* Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami netto

aktualności

Okładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanieOkładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanie
Trzy nowe sposoby konfekcji poszerzają zakres możliwości umieszczania wszywek na produkcie końcowym. zobacz

Tarcze szkolneTarcze szkolne
oferujemy róznego rodzaju tarcze do aplikacji na mundurki szkolne.

Nowe sposoby konfekcjonowaniaNowe sposoby konfekcjonowania
Oferujemy nowe sposoby konfekcjonowania etykiet: zaprasowane końce asymetrycznie, zaprasowane końce jednostronnie, zaprasowane na pół - omni, z taśmą termiczną, zaprasowane na pół taśmy.

zobacz więcej

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 (42) 676 41 00
fax: +48 (42) 674 05 23
email: info@epus.pl
www.epus.pl
epus.labels

zobacz więcej
  
strona główna    informacje o firmie    warunki ogólne zamówień    oferty pracy    wszywki żakardowe    etykiety kartonowe    projektowanie    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2018