Jesteśmy prężnie działającym zakładem produkcyjnym branży pasmanteryjnej z siedzibą w Łodzi.
Firma EPUS powstała w czerwcu 1989 roku, założona przez pana Macieja Pustelnika do dziś z powodzeniem produkuje taśmy i etykiety żakardowe.

Od samego początku cechuje nas wytrwałość i dążenie do perfekcji w kształtowaniu produktu najwyższej jakości.

Współpracujemy tylko z profesjonalistami. Pracują dla nas doświadczeni mistrzowie tkaccy, przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, informatycy; ich pracy przyświeca jeden cel: Satysfakcja Klienta; jego zadowolenie jest gwarancją sukcesu firmy, pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Park maszynowy

Produkcję taśm i etykiet rozpoczęliśmy na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych w oparciu o używane maszyny holenderskie i francuskie. Początkowy szybki rozwój rynku powiązany był ze wzrostem oczekiwań klientów co do jakości. Starając się sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców nasza firma poczyniła inwestycje w nowoczesny park maszynowy. Dziś pracę ułatwiają nam maszyny renomowanych firm: szwajcarskiej Jakob Mueller AG., niemieckiej Horst Kind, oraz włoskich: Willy i Cartes.

Z pracą tych maszyn wiążą się nieodłącznie: precyzja wykonania, niezawodność, swoboda i elastyczność regulacji, co owocuje wiernością odwzorowania grafiki na etykiecie i wysoką jakością tworzonego produktu. W efekcie produkujemy wszywki o najwyższej światowej jakości.

Biorąc pod uwagę specyfikę przemysłu lekkiego i problemów z nim związanych, możemy stwierdzić, iż nasza firma z sukcesem odnalazła się w nowej wolnorynkowej sytuacji. Dowodem na to są nasi odbiorcy: zobacz galerię wszywekstrona główna    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    informacje o firmie    warunki zamówień    oferty pracy    aktualności    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2024 Producent metek odzieżowych i wszywek tekstylnych