Firma EPUS, jeden z liderów produkcji pasmanterii z siedzibą w Łodzi, zatrudniająca wielu specjalistów sprzedaży, projektowania oraz włókiennictwa (m.in. tkacz, mistrz tkacki, technolog włókiennik, operator maszyn konfekcyjnych, projektant tkanin, specjalista ds. sprzedaży) obecnie prowadzi rektrutację na następujące stanowiska:


Specjalista ds. Sprzedaży


Opis stanowiska
Do codziennych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy obsługa transakcji handlowych i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy, zarówno polskimi jak i zagranicznymi. W szczególności:

 • doradzanie klientom w tworzeniu ich unikalnego produktu i realny wpływ na jego cechy
 • udział w projektowaniu produktu przy wsparciu działu projektowego
 • współpracę m.in. z zagranicznymi klientami i codzienny kontakt z językiem obcym
 • przygotowywanie ofert handlowych, sporządzanie wycen produktów
 • przyjmowanie zamówień i zlecanie produkcji
 • zarządzanie bazą adresową klientów
 • możliwość udziału w targach branżowych
Stawiamy na zgodę i współpracę dlatego sprawiedliwie podzieliliśmy obowiązki pomiędzy pracowników sprzedaży. Dajemy jasno określony zakres odpowiedzialności i autonomii w działaniu, bez zbędnych procedur. Stworzyliśmy reguły zachęcające do wzajemnego wspierania się.

Przywiązujemy wagę do detali bo jest to ważne dla naszych klientów. Produkty które im oferujemy są niewielkie ale potrafią wiele zdziałać, pomagają im wyróżnić się na tle konkurencji, promować ich własną markę i dostarczać ważnych informacji odbiorcom ich wyrobów. Dlatego korzystamy ze sprawdzonych praktyk działania i wspieramy się w ich stosowaniu z pomocą narzędzi informatycznych.

Cenimy równowagę między życiem zawodowym a prywatnym dlatego zorganizowaliśmy pracę tak by obowiązki zawsze dało się wykonać w umówionych godzinach pracy.

Oczekiwania
 • chęć i łatwość nawiązywania i podtrzymywania długofalowych relacji z ludźmi
 • odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego zarządzania swoimi zadaniami
 • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy
 • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej renomie
 • wynagrodzenie odporne na inflację i rosnące wraz z umiejętnościami
 • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat
 • codzienny kontakt z językiem obcym
 • szkolenia z niezbędnej wiedzy branżowej
 • pracę w biurze w centrum Łodzi

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres email: praca@epus.pl lub kontakt z siedzibą firmy. Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną, propozycję zatrudnienia złożymy jednej z nich.

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zostanie przeszkolony z zakresu oferty firmy, w dziedzinie technicznych aspektów wytwarzanych produktów, możliwości i ograniczeń w ich dostosowywaniu do oczekiwań klienta, jak również w zakresie stosowanego procesu obsługi klienta, dobrych praktyk w zarządzaniu swoimi zadaniami oraz użytkowania narzędzi informatycznych.

Informacje o firmie

EPUS to polski producent pasmanterii. Specjalizuje się w produkcji etykiet tkanych w technice żakardowej, takich jak metki, wszywki oraz naszywki. Wytwarzane produkty stosowane są jako oznaczenia na odzieży lub wszelkich innych tekstyliach. Wytwarza się je w krótkich seriach, na zamówienia klientów którymi są firmy, m.in. marki odzieżowe, wytwórcy odzieży, galanterii, obuwia jak również producenci mebli czy tekstyliów domowych. EPUS cieszy się ugruntowaną renomą na rynku krajowym i europejskim, zaliczając się do grona liderów branży niezmiennie od 1989 roku. Zatrudnienie znajduje tu kilkudziesięciu pracowników. Więcej na informacje o firmie lub epus.labels
strona główna    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    informacje o firmie    warunki zamówień    oferty pracy    aktualności    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2024 Producent metek odzieżowych i wszywek tekstylnych