Firma Epus, jeden z liderów produkcji pasmanterii z siedzibą w Łodzi, zatrudniająca wielu specjalistów sprzedaży, projektowania oraz włókiennictwa (m.in. tkacz, mistrz tkacki, technolog włókiennik, operator maszyn konfekcyjnych, projektant tkanin, specjalista ds. sprzedaży) obecnie prowadzi rektrutację na następujące stanowiska:

Firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży metek do odzieży tkanych w technice żakardowej, w krótkich seriach, na zamówienia klientów m.in. z branży odzieżowej. Posiada ugruntowaną pozycję na europejskim rynku i działa stabilnie w branży pasmanteryjnej od 1989 roku. Znajduje w niej zatrudnienie kilkadziesiąt osób. Więcej na www.epus.pl lub epus.labels

Tkaczka / Tkacz

Opis stanowiska
  • obsługa krosien żakardowych
  • możliwość przyuczenia pod okiem doświadczonych mistrzów tkackich
Oczekiwania
  • punktualność, odpowiedzialność, dokładność
  • mile widziana znajomość branży włókienniczej lub doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • stabilne warunki pracy i płacy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • lokalizacja w centrum miasta
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres email: praca@epus.pl lub kontakt z siedzibą firmy.

Specjalista ds. Sprzedaży

  • obsługa bieżących transakcji handlowych i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • udział w realizacji planów działu obsługi klienta
  • praca stacjonarna z możliwością wyjazdów do klientów
Oczekiwania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem pracy
Oferujemy
  • niezbędne narzędzia pracy

Informujemy, że w okresie od 24 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019 firma jest nieczynna z uwagi na przerwę świąteczną. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w swoich planach produkcyjnych.

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 42 676 41 00
fax: +48 42 674 05 23

epus.labels

zobacz więcej

strona główna    informacje o firmie    warunki ogólne zamówień    aktualności    oferty pracy    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    numerowane    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский