Firma EPUS, jeden z liderów produkcji pasmanterii z siedzibą w Łodzi, zatrudniająca wielu specjalistów sprzedaży, projektowania oraz włókiennictwa (m.in. tkacz, mistrz tkacki, technolog włókiennik, operator maszyn konfekcyjnych, projektant tkanin, specjalista ds. sprzedaży) obecnie prowadzi rektrutację na następujące stanowiska:

Informacje o firmie
Firma EPUS specjalizuje się w produkcji wszywek i metek odzieżowych, do tekstyliów, galanterii oraz obuwia. Produkty wytwarza się tu w technice żakardowej, w krótkich seriach, pod zamówienia klientów którymi są m.in. marki odzieżowe, producenci tekstyliów, galanterii i obuwia. Firma posiada ugruntowaną renomę na rynku krajowym i europejskim, zaliczając sie do grona liderów branży niezmiennie od 1989 roku. Zatrudnienie znajduje tu kilkudziesięciu pracowników. Więcej na informacje o firmie lub epus.labels

Specjalista ds. Sprzedaży

Opis stanowiska
  • obsługa bieżących transakcji handlowych i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy, m.in.
    • wycena zapytań ofertowych
    • przygotowywanie ofert handlowych
    • przyjmowanie zamówień
  • współpraca z obecnymi klientami polskimi i zagranicznymi
  • współpraca z działem projektowym
Oczekiwania
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • odpowiedzialność, umiejętność zarządzania czasem pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży tekstylnej
Oferujemy
  • stabilne warunki pracy i płacy w firmie o ugruntowanej renomie
  • zarudnienie na umowę o pracę na pełny etat
  • praca stacjonarna w centrum miasta w standardowych godzinach
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem na adres email: praca@epus.pl lub kontakt z siedzibą firmy.

Tkaczka / Tkacz

  • obsługa krosien żakardowych
  • możliwość przyuczenia pod okiem doświadczonych mistrzów tkackich
Oczekiwania
  • punktualność, odpowiedzialność, dokładność
  • mile widziana znajomość branży włókienniczej lub doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • zarudnienie na umowę o pracę
  • praca w centrum miasta w systemie zmianowym
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres email: praca@epus.pl lub kontakt z siedzibą firmy.

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 42 676 41 00
fax: +48 42 674 05 23

epus.labels

zobacz więcej

strona główna    informacje o firmie    warunki zamówień    oferty pracy    aktualności    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    numerowane    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский