Jeżeli posiadasz już konkretny projekt wszywki w formie pliku na komputerze i chcesz poznać dokładne koszty wykonania określonej ilości Twoich wszywek, skorzystaj ze strony wyślij zapytanie ofertowe w odpowiedzi przedstawimy Ci ofertę cenową i ilościową.

Przykładowe ceny naszych wszywek
Cena każdej wszywki jest obliczana indywidualnie i zależy między innymi od następujących czynników:

  • wymiarów wszywki
  • techniki tkackiej
  • liczby użytych kolorów
  • rodzaju konfekcjonowania
  • ilości wszywek w zamówieniu
Rodzaj konfekcjonowania zaprasowane końce zaprasowanie na pół odcinki
Wymiary wszywki 20x80mm + 15mm 28x45mm + 20mm 33x60mm
Technika tkania luksusowa nowoczesna tradycyjna
Ilość kolorów (łącznie z tłem) 2 3 2
Cena netto za szt. od 0.26 PLN od 0.15 PLN od 0.11 PLN
Minimalne zamówienie od 1000 szt. od 1000 szt. od 1000 szt.
Koszty startowe
Są one ponoszone jednorazowo jedynie w przypadku małych zamówień. Odzwierciedlają koszty procesu przetwarzania projektu dostarczonego przez klienta na format maszynowy zrozumiały dla krosien komputerowych. Wynoszą około 50 PLN i zależą od stopnia skomplikowania projektu graficznego wszywki.

Rabaty i bonusy
Minione lata zaowocowały dopracowanym systemem rabatów i bonusów dostosowanym do zamówień składanych przez naszych klientów. Zwolnienie z kosztów oprogramowania, bezpłatna dostawa do zleceniodawcy, rabaty za płatności gotówką i progresywny system rabatów zależny od wartości zamówienia.

Minimalne zamówienie
Wielkość minimalnego zamówienia to 500 szt do 1000 szt. Ekonomicznie uzasadnione ilości zależą od szerokości wszywki i wynoszą od 500 szt. (przy szerokości 10 cm) do 5000 szt. (przy szerokości 1 cm).
Możemy oczywiście wykonać dowolnie małe zamówienie, ale trzeba się liczyć wtedy z wyższymi cenami jednostkowymi.

Termin wykonania
Standardowo zamówienia realizowane są w 10 dni roboczych, ale w zależności od wolnych mocy produkcyjnych istnieje możliwość wykonania zlecenia w krótszym terminie.

Jeżeli jesteś zainteresowany otrzymaniem przesyłki zawierającej przykłady wszywek wytwarzanych w naszej firmie skorzystaj ze strony wyślij e-mail

* Wszystkie ceny podane na tej stronie są cenami nettostrona główna    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    informacje o firmie    warunki zamówień    oferty pracy    aktualności    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2022 Producent metek odzieżowych i wszywek tekstylnych