Firma EPUS oferuje usługi w zakresie produkcji pasmanterii, m.in. wszywki odzieżowe, metki, naszywki oraz taśmy w technice żakardowej, według projektu klienta, z przeznaczeniem do oznaczania i identyfikacji wszelkich rodzajów odzieży, galanterii i obuwia.
wszywki manhattan (chorągiewka do naszycia) Wszywki typu manhattan (chorągiewka do naszycia) Wszywki typu manhattan (chorągiewka do naszycia)

Manhattan

chorągiewka do naszycia

Do naszycia przy krawędzi produktu.

Popularne zastosowania:
 • główna wszywka z logo
 • z rozmiarem wyrobu
 • z przepisem prania i składem materiałowym na odwrocie
Typowe miejsca:
 • przy krawędzi bielizny
 • skraj rękawa lub mankietu
 • krawędź czapki, kaptura, itp.
 • krawędź kieszeni
 • na pasku lub uchwycie w galanterii
Cechy szczególne:
 • możliwość zawinięcia na krawędzi produktu
 • grafika widoczna z obu stron
Dostępne opcje:
 • gratis cięte ultradźwiękami (wszystkie brzegi delikatne)
Oeko-Tex Standard 100Wszystkie produkty żakardowe wykonywane są z najwyższej jakości przędz poliestrowych niemieckich i włoskich, spełniających wymogi Oeko-Tex Standard 100. Używane surowce i proces stabilizacji gwarantują niezmienność wyglądu wszywek mimo wielokrotnego prania.

Schemat budowy

manhattan (chorągiewka do naszycia)

Techniki tkania

Wszywki i taśmy żakardowe mogą zostać zaprojektowane i wykonane w różnych technikach dostosowanych do gustów i wymogów klientów. Podzielono je na grupy.

wszywka w technice satyna, atłas lub tafta
Tradycyjne

Tradycyjny wygląd i niska cena. Wszywki w tych technikach sprawdzają się przy projektach wzorów, które nie zawierają niewielkich detali oraz napisów o drobnych literach.
wszywka w technice warstwowa, dużej gęstości
Nowoczesne

Typowe zastosowania. Techniki te pozwalają na precyzyjne odwzorowywanie grafiki z logo, jak również oferują możliwość uzyskania na wszywce napisów o drobnych literach.
wszywka w technice warstwowa, najwyższej gęstości
Luksusowe

Wymagające projekty. Techniki te pozwalają na precyzyjne odwzorowywanie dowolnej grafiki z logo, zawierającej drobne detale i litery oraz dają wrażenie niezwykle wysokiej jakości tkaniny wszywki.
W ramach każdej z grup istnieje możliwość dostosowania miękkości tkaniny wszywki oraz połysku jej tła do potrzeb konkretnego zastosowania.

Dodatkowe cechy

Delikatne krawędzie
Cięcie z użyciem ultradźwięków zapewnia wysoką gładkość i miękkość krawędzi wszywek, nieosiągalną przy zastosowaniu tradycyjnego cięcia termicznego. Proces stosowany jest bezpłatnie, na życzenie klienta.

Podwójna stabilizacja
Wszystkie produkty żakardowe podlegają procesowi podwójnej stabilizacji termicznej, który gwarantuje niezmienność ich wyglądu pomimo wielokrotnego prania. Proces stosowany jest domyślnie.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta i pragniesz poznać szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb skontaktuj się z biurem firmy za pomocą strony wyślij e-mail

Informujemy, że w okresie od 24 grudnia 2018 do 1 stycznia 2019 firma jest nieczynna z uwagi na przerwę świąteczną. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w swoich planach produkcyjnych.

aktualności

Okładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanieOkładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanie
Trzy nowe sposoby konfekcji poszerzają zakres możliwości umieszczania wszywek na produkcie końcowym.

Tarcze szkolneTarcze szkolne
oferujemy róznego rodzaju tarcze do aplikacji na mundurki szkolne.

Nowe sposoby konfekcjonowaniaNowe sposoby konfekcjonowania
Oferujemy nowe sposoby konfekcjonowania etykiet: zaprasowane końce asymetrycznie, zaprasowane końce jednostronnie, zaprasowane na pół - omni, z taśmą termiczną, zaprasowane na pół taśmy.

zobacz więcej

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 42 676 41 00
fax: +48 42 674 05 23
email:

epus.labels

zobacz więcej
  
strona główna    informacje o firmie    warunki ogólne zamówień    aktualności    oferty pracy    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    numerowane    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2018