Firma EPUS oferuje usługi w zakresie produkcji pasmanterii, m.in. wszywki odzieżowe, metki, naszywki oraz taśmy w technice żakardowej, według projektu klienta, z przeznaczeniem do oznaczania i identyfikacji wszelkich rodzajów odzieży, galanterii i obuwia.

Rodzaje wszywek

Bezpłatnie stosowany jest dwukrotny proces stabilizacji termicznej oraz istnieje możliwość wykorzystania ultradźwięków celem poprawienia miękkości krawędzi ciętych. Możliwe jest także kalandrowanie w przypadku potrzeby usztywnienia taśm ponad standard wynikający z właściwości technicznych samej tkaniny.

Ceny produktów

Cena każdej wszywki jest obliczana indywidualnie i zależy od następujących czynników:

 • wymiarów wszywki
 • techniki tkackiej
 • liczby użytych kolorów
 • rodzaju konfekcjonowania
 • ilości wszywek w zamówieniu
Ostateczna cena ustalana jest, gdy zatwierdzony jest już projekt graficzny. Zazwyczaj ma to miejsce na etapie przygotowania bezpłatnej próby. Jeżeli klient posiada własny projekt wszywki istnieje możliwość oszacowania jej ceny z dużą precyzją już na etapie wstępnego zapytania ofertowego.

Po więcej informacji o kosztach zamówień zapraszamy na stronę cennik produktów
Jeżeli posiadasz już konkretny projekt graficzny w formie pliku na komputerze i chcesz poznać dokładne koszty wykonania określonej ilości Twoich wszywek, skorzystaj ze strony wyślij zapytanie ofertowe w odpowiedzi przedstawimy Ci ofertę cenową i ilościową.

Wielkość zamówienia

Wielkość minimalnego zamówienia zależy od szerokości wszywki.

Ekonomicznie uzasadnione ilości wynoszą od 500 szt. (przy szerokości 10 cm) do 5000 szt. (przy szerokości 1 cm). Istnieje możliwość wykonania dowolnie małego zamówienia, ale wówczas należy liczyć się z wyższymi cenami jednostkowymi.

Maksymalna wydajność produkcji zależy od wielu czynników. W domyślnym terminie wykonania 10 dni roboczych firma podejmuje się zamówień na produkcję typowych wszywek w ilościach setek tysięcy sztuk.

Termin realizacji

Standardowo zamówienia realizowane są w 10 dni roboczych, ale w zależności od wolnych mocy produkcyjnych istnieje możliwość wykonania zlecenia w krótszym terminie.

Przybliżony termin realizacji jest możliwy do określenia w dniu uruchomienia produkcji zamówienia.

Zamówienie i dostawa

Firma oferuje możliwość w pełni zdalnego prowadzenia procesu zamawiania i realizacji zamówień.

Materiały ofertowe i próbki produktów wysyłane są pocztą do zainteresowanych podmiotów. Po wstępnych ustaleniach przesyłany jest podgląd projektu emailem do zatwierdzenia. Bezpłatne próby wszywek wg projektu klienta wysyłane są pocztą lub kurierem do oceny. Płatności są rozliczane przelewem na podstawie proform, stali klienci mają możliwość skorzystania z innych sposobów płatności. Wysyłki towaru realizowane są przy udziale profesjonalnych firm kurierskich dostarczających przesyłki na terenie Europy.

Klientów zainteresowanych osobistym kontaktem z biurem firmy zapraszamy do siedziby w centrum Łodzi zarówno w sprawach zamówień, jak i odbiorów towaru. Szczegóły na stronie dane kontaktowe

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta i pragniesz poznać szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb skontaktuj się z biurem firmy za pomocą strony wyślij e-mailaktualności

Okładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanieOkładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanie
Trzy nowe sposoby konfekcji poszerzają zakres możliwości umieszczania wszywek na produkcie końcowym.

Tarcze szkolneTarcze szkolne
oferujemy róznego rodzaju tarcze do aplikacji na mundurki szkolne.

Nowe sposoby konfekcjonowaniaNowe sposoby konfekcjonowania
Oferujemy nowe sposoby konfekcjonowania etykiet: zaprasowane końce asymetrycznie, zaprasowane końce jednostronnie, zaprasowane na pół - omni, z taśmą termiczną, zaprasowane na pół taśmy.

zobacz więcej

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 42 676 41 00
email:

epus.labels

zobacz więcej

Detale mają znaczenie – wszywki i metki żakardowe

Na co dzień nie zastanawiamy się głęboko nad ich rolą — mowa o wszywkach i metkach do odzieży, które są m.in. nieodłącznym składnikiem naszych ubrań. Jak ważne są te niewielkie elementy z pewnością wiedzą wytwórcy tekstyliów. Bo to metki i wszywki z umieszczonymi na nich logo czy firmową grafiką stanowią wizytówkę ich marek. I nie tylko. Mają też wpływ na pozytywny odbiór produktów oglądanych i kupowanych przez klientów.

Dlaczego warto wybrać metki i wszywki żakardowe?

Ponieważ tkane wszywki i metki żakardowe odznaczają się najwyższą jakością i są tworzone z wysoką precyzją. Dzięki nowoczesnym technikom tkackim pozwalają na zaprezentowanie projektów bogatych w detale, spójnych kolorystycznie, a także wyróżniających się np.: metalizowanym połyskiem. Metki i wszywki żakardowe są produkowane w różnej formie, jako:

 • metki z zaprasowanymi brzegami,
 • wszywki zaprasowane na pół,
 • wszywki w formie wieszaka,
 • metki w formie okładki,
 • przywieszki do zamka,
 • emblematy obszywane nicią,
 • z laserowo wycinanym kształtem,
 • wszywki z kieszonką na guzik,
 • podklejane taśmą klejącą,
 • gotowe do naprasowania.

Metki żakardowe i wszywki od EPUS

EPUS to producent z branży pasmanteryjnej o ugruntowanej pozycji, dysponujący nowoczesnym parkiem maszynowym, dzięki któremu jest w stanie zrealizować każdy pomysł. Nad projektami i wykonaniem wszywek i metek żakardowych pracuje zespół wykwalifikowanych pracowników. Firma realizuje zlecone projekty, a także tworzy je według indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem sugestii klientów. Produkowane tu wszywki żakardowe z logo cechuje wysoka jakość, niezwykła trwałość i precyzja wykonania.

Metki żakardowe z logo to najlepsze miejsce na eksponowanie swojej marki, zamieszczenie informacji dotyczącej wyrobu, do którego są dołączone, a także atrakcyjny dodatek dodający charakteru.

Doświadczeni wytwórcy odzieży i tekstyliów domowych dbają o detale takie jak wysokiej jakości metki i wszywki żakardowe, współgrające z ich wyrobami. To obowiązkowa wizytówka każdej liczącej się marki.

strona główna    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    informacje o firmie    warunki zamówień    oferty pracy    aktualności    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2024 Producent metek odzieżowych i wszywek tekstylnych