Projektowanie oraz produkcja wszywek żakardowych było w przeszłości drogim, pracochłonnym i wymagającym zajęciem. Ten czas już minął, ponieważ firma EPUS specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wszywek żakardowych oszczędzając Państwa czas i pieniądze.

Przy dokonywaniu najtrafniejszego wyboru dotyczącego szaty graficznej, kolorystyki, techniki wykonania pomoże Państwu nasz plastyk oraz sztab projektantów.

Osoby te są do Państwa dyspozycji i z przyjemnością podzielą się swą wiedzą na temat tworzenia etykiet żakardowych. Miła atmosfera oraz wysokie kompetencje osób zatrudnionych w dziale projektowym są naszym atutem.

Po zapoznaniu się z charakterem Państwa produkcji projektanci wybiorą odpowiednią technikę, za pomocą której wykreowana zostanie wszywka o odpowiednich parametrach spełniająca funkcję informacyjną, będącą ozdobnikiem, dodatkiem pasmanteryjnym czy też spójnym elementem reklamowym danego produktu. Zarówno dla klienta jak i dla nas ważne jest ustalenie odpowiedniej wersji kolorystycznej wykonywanej u nas wszywki. Przesyłając projekt (za pomocą poczty elektronicznej) mogą Państwo posługiwać się numeracją i nazewnictwem użytym w palecie kolorów Pantone Matching System. Na tej podstawie wyszukamy najbardziej zbliżone kolory z palety barw przędzy. W siedzibie naszej firmy klienci mają możliwość osobistego doboru kolorów dla swojej wszywki korzystając z pomocy plastyka.

Polityka prywatności

Projektowanie wszywek niesie za sobą także problemy natury prawnej. W trosce o dobro klienta gwarantujemy, iż wzory zastrzeżone nie mogą być wyprodukowane dla firmy nie upoważnionej do ich wykorzystywania. Na życzenie klienta nie będziemy też udostępniać wzorów wszywek, których jest on właścicielem do ogólnego wglądu, czy też w celach marketingowo reklamowych.

Dbając o jakość współpracy z klientem, minimalizując ilość możliwych pomyłek wzorem firm zagranicznych stworzyliśmy zbiór zasad i regulacji dotyczących aspektów składanych zamówień: zobacz warunki ogólne zamówień

Mamy nadzieje, że informacje uzyskane w tej sekcji naszej firmy oraz rozwiązania zaproponowane przez projektantów zostaną docenione i zaowocują trwałą współpracą.aktualności

Okładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanieOkładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanie
Trzy nowe sposoby konfekcji poszerzają zakres możliwości umieszczania wszywek na produkcie końcowym.

Tarcze szkolneTarcze szkolne
oferujemy róznego rodzaju tarcze do aplikacji na mundurki szkolne.

Nowe sposoby konfekcjonowaniaNowe sposoby konfekcjonowania
Oferujemy nowe sposoby konfekcjonowania etykiet: zaprasowane końce asymetrycznie, zaprasowane końce jednostronnie, zaprasowane na pół - omni, z taśmą termiczną, zaprasowane na pół taśmy.

zobacz więcej

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 42 676 41 00
email:

epus.labels

zobacz więcej
strona główna    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    informacje o firmie    warunki zamówień    oferty pracy    aktualności    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2024 Producent metek odzieżowych i wszywek tekstylnych