Firma EPUS oferuje usługi w zakresie produkcji pasmanterii, m.in. metki odzieżowe, wszywki, naszywki oraz taśmy w technice żakardowej, według projektu klienta, z przeznaczeniem do oznaczania i identyfikacji wszelkich rodzajów odzieży, tekstyliów, galanterii i obuwia.
wszywka przywieszka do zamka (nacinana) Przywieszki do zamka błyskawicznego (nacinana)

Przywieszka do zamka

nacinana

Do wywinięcia w uchu zamka błyskawicznego.

Zastosowanie:
  • ułatwia pociąganie suwaka
Inne zastosowania:
  • założona na guzik koszuli
Cechy szczególne:
  • grafika widoczna z obu stron
  • nacięta wzdłużnie
Dostępne opcje:
  • zakończenie może mieć dowolny kształt
Oeko-Tex Standard 100Wszystkie produkty żakardowe wykonywane są z najwyższej jakości przędz poliestrowych niemieckich i włoskich, spełniających wymogi Oeko-Tex Standard 100. Używane surowce i proces stabilizacji gwarantują niezmienność wyglądu wszywek mimo wielokrotnego prania.

Schemat budowy

przywieszka do zamka (nacinana)

Techniki tkania

Wszywki i taśmy żakardowe mogą zostać zaprojektowane i wykonane w różnych technikach dostosowanych do gustów i wymogów klientów. Podzielono je na grupy.

wszywka w technice satyna, atłas lub tafta
Tradycyjne

Tradycyjny wygląd i niska cena. Wszywki w tych technikach sprawdzają się przy projektach wzorów, które nie zawierają niewielkich detali oraz napisów o drobnych literach.
wszywka w technice warstwowa, dużej gęstości
Nowoczesne

Typowe zastosowania. Techniki te pozwalają na precyzyjne odwzorowywanie grafiki z logo, jak również oferują możliwość uzyskania na wszywce napisów o drobnych literach.
wszywka w technice warstwowa, najwyższej gęstości
Luksusowe

Wymagające projekty. Techniki te pozwalają na precyzyjne odwzorowywanie dowolnej grafiki z logo, zawierającej drobne detale i litery oraz dają wrażenie niezwykle wysokiej jakości tkaniny wszywki.
W ramach każdej z grup istnieje możliwość dostosowania miękkości tkaniny wszywki oraz połysku jej tła do potrzeb konkretnego zastosowania.

Rozwiązania ekologiczne

Rozwiązania ekologiczne
Miękkość bawełny
Dzięki przędzy bawełnianej możliwe jest nadanie wszywkom żakardowym szczególnej miękkości oraz wzbogacenie ich o cechy naturalności charakterystyczne dla produktów ekologicznych. Wszywki stworzone z użyciem wątków bawełnianych w kolorze naturalnym idealnie komponują się z wyrobami ekologicznymi pod względem wyglądu lub delikatności w dotyku, a jednocześnie dzięki solidnej żakardowej osnowie posiadają trwałość i odporność na strzępienie się równą nowoczesnym wszywkom tkanym.

Długa żywotność
Dokładamy starań aby wykonywane przez nas produkty były żywotnie trwałe ponieważ zależy nam aby swoim odbiorcom służyły jak najdłużej, podobnie jak wyroby na których są naszywane.

Dodatkowe cechy

Podwójna stabilizacja
Wszystkie produkty żakardowe podlegają procesowi podwójnej stabilizacji termicznej, który gwarantuje niezmienność ich wyglądu pomimo wielokrotnego prania. Proces stosowany jest domyślnie.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta i pragniesz poznać szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb skontaktuj się z biurem firmy za pomocą strony wyślij e-mailaktualności

Okładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanieOkładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanie
Trzy nowe sposoby konfekcji poszerzają zakres możliwości umieszczania wszywek na produkcie końcowym.

Tarcze szkolneTarcze szkolne
oferujemy róznego rodzaju tarcze do aplikacji na mundurki szkolne.

Nowe sposoby konfekcjonowaniaNowe sposoby konfekcjonowania
Oferujemy nowe sposoby konfekcjonowania etykiet: zaprasowane końce asymetrycznie, zaprasowane końce jednostronnie, zaprasowane na pół - omni, z taśmą termiczną, zaprasowane na pół taśmy.

zobacz więcej

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 42 676 41 00
email:

epus.labels

zobacz więcej
strona główna    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    etykiety kartonowe    projekty wzorów    częste pytania    informacje o firmie    warunki zamówień    oferty pracy    aktualności    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2024 Producent metek odzieżowych i wszywek tekstylnych