Firma EPUS oferuje usługi w zakresie produkcji pasmanterii, m.in. wszywki odzieżowe, metki, naszywki oraz taśmy w technice żakardowej, według projektu klienta, z przeznaczeniem do oznaczania i identyfikacji wszelkich rodzajów odzieży, galanterii i obuwia.
wszywka ulotka (podwójna chorągiewka)

Ulotka

podwójna chorągiewka

Do naszycia lub wszycia w szew produktu.

Cechy szczególne:
  • grafika na trzech stronach
Popularne zastosowania:
  • główna wszywka z logo
  • na odwrocie z przepisem prania, składem materiałowym oraz rozmiarem wyrobu
Dostępne opcje:
  • gratis cięte ultradźwiękami (wszystkie brzegi delikatne)
Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższej jakości przędz poliestrowych niemieckich i włoskich, spełniających wymogi Oeko-Tex Standard 100. Używane surowce i proces stabilizacji gwarantują niezmienność wyglądu wszywek mimo wielokrotnego prania.

Schemat budowy

Techniki tkania

Wszywki i taśmy mogą zostać zaprojektowane i wykonywane w różnych technikach dostosowanych do gustów i wymogów klientów. Podzielono je na grupy. W ramach każdej z grup istnieje możliwość dostosowania miękkości tkaniny oraz połysku tła do potrzeb konkretnego zastosowania wszywek.

wszywka w technice satyna, atłas lub tafta
Tradycyjne

Wszywki produkowane przy użyciu grubej przędzy w tradycyjnych technikach tkackich, takich jak satyna, atłas, tafta czy tafta rządkowa. Ich przewagą jest tradycyjny wygląd i umiarkowana cena. Wszywki w tych technikach sprawdzają się przy projektach wzorów, które nie zawierają napisów o drobnych literach.
wszywka w technice warstwowa, dużej gęstości
Nowoczesne

Wszywki produkowane przy użyciu cienkiej przędzy o dużej gęstości tkania w splotach warstwowych zaspokajają potrzeby większości typowych zastosowań. Techniki te pozwalają na precyzyjne odwzorowywanie grafiki z logo, jak również oferują możliwość uzyskania na wszywce napisów o drobnych literach.
wszywka w technice warstwowa, najwyższej gęstości
Luksusowe

Wszywki produkowane przy użyciu bardzo cienkiej przędzy o najwyższej gęstości tkania w splotach warstwowych zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Techniki te pozwalają na precyzyjne odwzorowywanie dowolnej grafiki z logo oraz dają wrażenie niezwykle wysokiej jakości tkaniny wszywki.

Dodatkowe cechy

Podwójna stabilizacja
Wszystkie produkowane wszywki żakardowe podlegają procesowi podwójnej stabilizacji termicznej, który gwarantuje niezmienność ich wyglądu pomimo wielokrotnego prania. Proces stosowany jest domyślnie.

Delikatne krawędzie
Cięcie z użyciem ultradźwięków zapewnia wysoką gładkość i miękkość krawędzi wszywek, nieosiągalną przy zastosowaniu tradycjnego cięcia termicznego. Proces stosowany jest bezpłatnie, na życzenie klienta.

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta i pragniesz poznać szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb skontaktuj się z biurem firmy za pomocą strony wyślij e-mail

W okresie od 9 do 22 lipca 2018 dział produkcji jest nieczynny. Dział obsługi klienta pracuje bez zmian. Prosimy o uwzględnienie tego faktu w swoich planach produkcyjnych.

aktualności

Okładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanieOkładka, ulotka oraz niesymetryczne zaprasowanie
Trzy nowe sposoby konfekcji poszerzają zakres możliwości umieszczania wszywek na produkcie końcowym.

Tarcze szkolneTarcze szkolne
oferujemy róznego rodzaju tarcze do aplikacji na mundurki szkolne.

Nowe sposoby konfekcjonowaniaNowe sposoby konfekcjonowania
Oferujemy nowe sposoby konfekcjonowania etykiet: zaprasowane końce asymetrycznie, zaprasowane końce jednostronnie, zaprasowane na pół - omni, z taśmą termiczną, zaprasowane na pół taśmy.

zobacz więcej

masz pytania?

Dowiedz się więcej...

Zakład Pasmanterii EPUS
ul. Wysoka 20, Łódź, Polska
tel.: +48 42 676 41 00
fax: +48 42 674 05 23
email: info@epus.pl
www.epus.pl
epus.labels

zobacz więcej
  
strona główna    informacje o firmie    warunki ogólne zamówień    oferty pracy    wszywki żakardowe    zaprasowanie na pół    zaprasowane końce    odcinki    taśmy żakardowe    wieszak    okładka    dowolny kształt    obszywane nicią    przywieszka do zamka    naklejka    naprasowanka    manhattan    ulotka    niesymetryczne    odcinki podwinięte    lamówka    kieszonka    numerowane    etykiety kartonowe    projekty wszywek    częste pytania    galeria    cennik    zapytanie ofertowe    dane kontaktowe    wyślij email    polski    english    deutsch    русский   
Zakład Pasmanterii EPUS © 2018